Ładuję...

WyszukiwarkaMarki i modele:

Rok produkcji:

Stan:

Akcesoria do ciągników

Maszyny rolnicze » Ciągniki » Akcesoria do ciągników

Poszukujesz wysokiej jakości akcesoriów do swojego ciągnika? Dobrze trafiłeś! W ofercie naszego centrum maszyn rolnych znajdziesz sprzęt, który ułatwi wykonywanie pracy na polu. Specjaliści z Alltech-center doradzą Ci i z chęcią przedstawią dokładną specyfikację urządzeń. Potrzebujesz solidnych narzędzi do ciągnika jednoosiowego? Zainwestuj w osprzęt najwyższej jakości – wybierz produkty z naszego centrum.
4nowyLemken JUWEL 8

Akcesoria do ciągników

0 h
2022

Cena do uzgodnienia

5 1

Alltech-center – dealer renomowanych marek

Jesteśmy dumni z tego, że możemy być Twoim zaufanym partnerem w zakresie akcesoriów i osprzętu do ciągników rolniczych. Współpracujemy z najlepszymi producentami, takimi jak Lemken, Steyr, Manitou oraz innymi, aby dostarczyć Ci produkty, które sprostają Twoim oczekiwaniom, a także pomogą w osiągnięciu doskonałych wyników w działalności rolniczej. Jako autoryzowany dealer wielu marek możemy zagwarantować pełną satysfakcję, ale również doskonałą obsługę.

Lemken – najlepsze akcesoria do ciągników

To znany niemiecki producent maszyn rolnych, który tworzy również osprzęt do ciągników jednoosiowych. Produkowane przez Lemken pługi pozwalają przeprowadzić orkę, która niszczy chwasty oraz miesza resztki pozostawione po żniwach z glebą, a przy tym zwiększa absorpcję składników odżywczych. Te maszyny oraz akcesoria do ciągników są cenione przez rolników na całym świecie za trwałość i skuteczność w pracy na polu. Firma stawia na ciągły rozwój, a także nowoczesne technologie, stale podnosząc poprzeczkę w dziedzinie sprzętu rolniczego.

Lemken JUWEL 8

Jednym z naszych flagowych osprzętów do ciągników jednoosiowych jest Lemken JUWEL 8 – niemiecki pług, który zdobył uznanie na całym świecie dzięki swojej niezawodności. Zaprojektowany został z myślą o maksymalnej wydajności. Posiada on 5 szeregów bruzd, a także system bezpieczeństwa, jakim jest bolec odrywający. JUWEL 8 osadzony jest na konstrukcji obracalnej i zawieszanej. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu jest niezastąpione w pracy na polu.

Potrzebujesz niezawodnego sprzętu do swojego gospodarstwa? Zainwestuj w trwały pług Lemken JUWEL 8, dostępny w Alltech-center w atrakcyjnej cenie.

Idywidualna oferta

Każdego klienta traktujemy indywidualne przyznając odpowiednie rabaty.

Finansowanie maszyn

Wszystkie nasze maszyny oferujemy z atrakcyjnym finansowaniem.

Wieloletnie doświadczenie

Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie maszyn do produkcji rolnej od 1997 roku.