Ładuję...

WyszukiwarkaMarki i modele:

Rok produkcji:

Stan:

Ciągniki komunalne – profesjonalne sprzęty rolnicze

Maszyny rolnicze » Ciągniki » Ciągniki komunalne

Szukasz ciągników komunalnych? Nasza oferta obejmuje m.in. pojazdy marki Steyr. Nieważne, czy potrzebujesz maszyny w celu utrzymania porządku w przestrzeniach publicznych, czy też do realizacji specjalistycznych zadań w parkach i ogrodach – oferowane przez nas ciągniki komunalne sprawdzą się w każdych okolicznościach. Dzięki temu, że nasze ciągniczki komunalne posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz solidne konstrukcje, pozwalają na pracę na najwyższy poziomie. Sprawdź jaki sprzęt dla Ciebie przygotowaliśmy!
4nowySteyr PROFI 6145 + zamiatarka Gratis!

Ciągniki komunalne

1 h
2022

Cena do uzgodnienia

5 1
7nowySteyr PROFI 6145 + pług Gratis!

Ciągniki komunalne

1 h
2022

Cena do uzgodnienia

5 1

Steyr – lider wśród ciągników komunalnych

W ofercie znajdziesz maszyny od renomowanej marki Steyr, od lat cieszącej się zaufaniem klientów na całym świecie. Ciągniki komunalne tego producenta są doskonałym wyborem dla osób szukających sprawdzonych rozwiązań, działających w obszarze utrzymania zieleni miejskiej i nie tylko. Dzięki zaawansowanej technologii oraz ergonomicznej konstrukcji ciągniczki komunalne Steyr zapewniają nie tylko wysoką sprawność, ale również komfort pracy, co jest istotne z perspektywy wydajności operatorów oraz ich zadowolenia podczas realizacji zadań.

Modele Steyr PROFI 6145 — wielofunkcyjne i niezawodne

Posiadamy popularny sprzęt marki Steyr, a dokładnie Steyr PROFI 6145, dostępny w wersjach z zamiatarką lub pługiem. Model ten został zaprojektowany z myślą o wszechstronności zastosowań. Sprawdza się zarówno do utrzymania czystości na ulicach czy chodnikach, jak i odśnieżania dróg zimą. Ciągniki komunalne Steyr PROFI 6145 to więc doskonała inwestycja dla dużych miast oraz mniejszych miejscowości, gdzie utrzymanie porządku jest ważne nie tylko z powodów estetycznych, lecz przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Wytrzymała konstrukcja tych maszyn i nowoczesne technologie w nich zastosowane gwarantują przyjemną oraz sprawną pracę w każdych warunkach.

Ciągniki komunalne od autoryzowanego dealera

Oferujemy wyłącznie markowy sprzęt, zarówno nowy, jak i używany, w doskonałym stanie technicznym. Współpracujemy z renomowanymi producentami sprzętu rolniczego: Case IH, Steyr, Manitou, Lemken, Strautmann czy Italmix. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży maszyn oraz pasji do nowoczesnych rozwiązań gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych urządzeń, a także pojazdów. Pomagamy również w wyborze odpowiedniego sprzętu. Stawiając na oferowane przez nas ciągniki komunalne, decydujesz się na sprawdzone produkty, które sprostają wszelkim wymaganiom. Sprawdź, co sprzedajemy oraz skontaktuj się z nami!

Idywidualna oferta

Każdego klienta traktujemy indywidualne przyznając odpowiednie rabaty.

Finansowanie maszyn

Wszystkie nasze maszyny oferujemy z atrakcyjnym finansowaniem.

Wieloletnie doświadczenie

Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie maszyn do produkcji rolnej od 1997 roku.