Ładuję...

WyszukiwarkaMarki i modele:

Rok produkcji:

Stan:

Ciągniki rolnicze – różne marki

Maszyny rolnicze » Ciągniki » Ciągniki rolnicze

Ciągniki rolnicze stanowią jedne z najważniejszych urządzeń w wielu gospodarstwach. Te pojazdy wraz z właściwymi akcesoriami umożliwiają efektywne prowadzenie prac na polu oraz transportowanie różnorodnych ładunków. Traktory rolne to uniwersalne maszyny, które są niezbędne w codziennej działalności rolniczej. Swoje zastosowanie znajdują także w hodowli zwierząt, sadownictwie i innych gałęziach rolnictwa.
4używanyClaas AXION 810

Ciągniki rolnicze

4927 h
2008

Cena do uzgodnienia

5 1
8nowySteyr  6270 TERRUS CVT

Ciągniki rolnicze

4 h
2023

Cena do uzgodnienia

5 1
5demoSteyr 6240 ABSOLUT CVT

Ciągniki rolnicze

139 h
2023

Cena do uzgodnienia

5 1
15używanyCase IH OPTUM 300  CVX

Ciągniki rolnicze

3343 h
2018

Cena do uzgodnienia

5 1
9nowyCase IH FARMALL 110 C

Ciągniki rolnicze

5 h
2022

Cena do uzgodnienia

5 1
9nowyCase IH FARMALL 110 C

Ciągniki rolnicze

1 h
2022

Cena do uzgodnienia

5 1
11nowyCase IH FARMALL 90 C

Ciągniki rolnicze

1 h
2022

Cena do uzgodnienia

5 1
10nowyCase IH MAXXUM 125

Ciągniki rolnicze

3 h
2021

Cena do uzgodnienia

5 1
11nowyCase IH MAXXUM 125

Ciągniki rolnicze

4 h
2022

Cena do uzgodnienia

5 1
4używanyCase IH OPTUM 270 CVX

Ciągniki rolnicze

6000 h
2017

Cena do uzgodnienia

5 1
11używanyClaas AXION 830 CEBIS

Ciągniki rolnicze

5563 h
2008

Cena do uzgodnienia

5 1
8nowySteyr 4125 PROFI Classic

Ciągniki rolnicze

4 h
2022

Cena do uzgodnienia

5 1

Ciągniki rolnicze – nowy i używany sprzęt do Twojego gospodarstwa

Potrzebujesz niezawodnego traktora rolniczego, który ułatwi pracę przy uprawach? W Alltech-center oferujemy szeroki wybór modeli i konfiguracji, abyś mógł znaleźć idealnie dopasowany sprzęt do swoich wymagań. W naszym centrum prowadzimy sprzedaż zarówno nowych, jak i używanych ciągników, marek takich jak Case IH, Claas, Steyr, Fendt oraz innych. To sprawdzone maszyny, które pomogą Ci wykonać wszystkie zadania w gospodarstwie.

Alltech-center – autoryzowany dealer ciągników rolniczych

Jako Alltech-center z dumą pełnimy funkcję autoryzowanego dealera ciągników rolniczych, zapewniając naszym klientom dostęp do maszyn najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi. W katalogu traktorów na sprzedaż znajdują się urządzenia najlepszych marek: Case IH, Steyr, Fendt oraz Claas i ich najbardziej znane modele ciągników.

Działamy z myślą o potrzebach rolników, oferując szeroki wybór modeli oraz markowych akcesoriów, które usprawnią i przyspieszą prace w gospodarstwie. Bez względu na Twój poziom doświadczenia w rolnictwie Alltech-center zapewnia wsparcie i dostarcza niezawodny sprzęt, na który zawsze możesz polegać.

Ciągniki rolnicze Steyr

W naszej rozbudowanej ofercie dostępne są pojazdy rolne marki Steyr. To przede wszystkim modele takie jak: 4090 KOMPAKT, 4110 KOMPAKT oraz MULTI, 4120, 4125 PROFI, 6145 PROFI, 6150 IMPULS CVT, 6165 CVT, 6185 ABSOLUT CVT, 6240, 6270 TERRUS CVT, a także 6300 TERRUS CVT. Producent wyposaża swoje maszyny w najlepsze nowinki technologiczne, takie jak silniki ecotech, które uzyskują wyższa moc przy niższym spalaniu paliwa, silne reflektory robocze, przestronną kabinę kierującego, zapewniającą doskonałą widoczność na polu i wiele innych. Steyr stworzył wiele różnych serii ciągników oraz traktorów dopasowanych do potrzeb klientów, dzięki temu produkty firmy zyskały uznanie wśród właścicieli gospodarstw.

Steyr 4110 KOMPAKT czy MULTI?

Główną różnicą między ciągnikami rolniczymi Steyr 4110 KOMPAKT oraz MULTI jest ich rozmiar. Model MULTI to większy model traktora, który swoje zastosowanie znajdzie w pracy na dużych powierzchniach. Idealnie sprawdzi się także podczas zdań wymagających wyższej mocy i transportu ciężkich ładunków. Maszyny KOMPAKT, takie jak 4090 lub właśnie 4110, to mniejsze wersje pojazdów rolnych. Najważniejszymi zaletami małych ciągników tej marki jest ich ekonomiczność oraz mobilność.

Case IH – traktory rolnicze

Ciągniki tego producenta znane są przede wszystkim z ogromnej trwałości, dzięki czemu zyskały uznanie wielu rolników. W naszej ofercie znajdziesz traktory marki Case IH, a są to między innymi modele, takie jak: PUMA 200 CVX i MULTICONTROLLER oraz 240 CVX, MAGNUM 335, a także MAXXUM 125. Szeroki wybór maszyn rolniczych pozwoli Ci znaleźć sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb. Każdy z proponowanych ciągników to niezawodne urządzenie stworzone przez doświadczonego producenta. Traktory rolnicze tej marki są jednymi z najczęściej kupowanych w Polsce.

Różnice między PUMA 200 MULTICONTROLLER a CVX

W naszym asortymencie znajdziesz ciągnik rolniczy PUMA 200 od Case IH, który dostępny jest w dwóch wariantach: z wielostopniową skrzynią biegów MULTICONTROLLER lub bezstopniową przekładnią CVXDrive. Pierwsza z nich pozwala na zmianę biegu za pomocą specjalnej dźwigni lub przycisków na kierownicy. Takie rozwiązanie zapewnia płynność oraz precyzyjną kontrolę nad pojazdem. Przekładnia CVX to element zaimplementowany w ciągnikach marki Case IH, które dostosowuje się automatycznie do prędkości jazdy, a także obciążenia. Ten system umożliwia niezwykle sprawną zmianę biegów, dzięki Power Shuttle, który pozwala zawsze uzyskać bieg odpowiadający zadaniu, bez konieczności ponownego sprzęgania.

Axion 950 od znanej marki – Claas

Claas – kolejna bardzo znana niemiecka marka zajmująca się produkcją ciągników rolnych. Komfort, ergonomia i łatwość obsługi to cechy, za sprawą których maszyny tego producenta stały się cenionymi urządzeniami wśród właścicieli gospodarstw. Ich model Axion 950 to stosunkowo nowa maszyna, imponująca swoimi parametrami. Ciągnik oferuje ogromny udźwig przedniego TUZA, który wynosi 5 ton, a także tylnego o wartości 11250 kg. Ciągnik napędzany jest przez silnik FPT 6-cylindrowy o pojemności 8710 cm3 i mocy 410 koni mechanicznych z turbiną, dzięki czemu pojazd ma ogromną moc oraz osiąga wysoką wydajność. Posiada on skrzynie biegów CMATIC, która wraz z rewersem elektrohydraulicznym przy kierownicy gwarantuje płynną pracę.

Fendt – traktory do Twojego gospodarstwa

Fendt to marka, która w branży ciągników rolniczych uznawana jest za symbol niezawodności. Nawet starsze, a także używane maszyny od tego producenta są w dalszym ciągu chętnie kupowane. Od ponad 80 lat marka rozwija się, oferując rolnikom na całym świecie coraz to nowsze rozwiązania technologiczne. Wśród nich możemy wymienić systemy stworzone przez Fendt, takie jak VarioGrip, który reguluje poziom ciśnienia w oponach albo Section Control – czyli automatyczna kontrola sekcji dla urządzeń. W naszej ofercie dostępnych jest kilka pojazdów tej marki. Są to przede wszystkim modele VARIO 936 oraz VARIO 826 PROFI, ale też PROFI PLUS.

Oferujemy szeroki wybór ciągników rolniczych oraz akcesoriów renomowanych marek, które usprawnią pracę na polu. Skorzystaj z naszej profesjonalnej obsługi i doradztwa, aby znaleźć idealny ciągnik. Dołącz do grona zadowolonych rolników, którzy polegają na jakości oraz niezawodności maszyn od Alltech-center!

Idywidualna oferta

Każdego klienta traktujemy indywidualne przyznając odpowiednie rabaty.

Finansowanie maszyn

Wszystkie nasze maszyny oferujemy z atrakcyjnym finansowaniem.

Wieloletnie doświadczenie

Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie maszyn do produkcji rolnej od 1997 roku.